SHARK TYČOVÝ VYSAVAČ NZ801EUT

SHARK BEZDRÁTOVÝ TYČOVÝ VYSAVAČ IZ201EUT

SHARK BEZDRÁTOVÝ UNIVERZÁLNÍ VYSAVAČ ICZ300EUT

SHARK PARNÍ MOP S6005

Nano Line Product Nano Line Product Nano Line Product Nano Line Product

LEGENDA JE ZPĚT. PŘIVÍTEJTE PRODUKTY SHARK

 

Nejznámější vysavače Shark jsou zpět a opět dostupné i u nás. Hrdě představujeme 4 revoluční produkty, 3 vysavače a parní čistič, který z čištění vaší domácnosti udělá zábavný zážitek.

  • DUO CLEAN TECHNOLOGIE

  • HYPOALERGENNÍ

  • ANTI-HAIR WRAP TECHNOLOGIE

Duo clean technologie

Umožní vám vysávat z koberců na tvrdé podlahy a zpět, přičemž dva kartáčové válečky spolupracují při vysávání vlasů a prachu. Je to nejúčinnější řešení pro vysávání nečistot.

Hypoalergenní technologie

Zachytí 99,9 % prachu a alergenů, takže do místnosti je vyfukován pouze čistý vzduch, což snižuje zápach a podráždění.

Anti-hair wrap technologie

Tato technologie automaticky odstraňuje vlasy z kartáčových válců, takže to nemusíte dělat vy, a systém běží hladce a bez zamotání.

VYBERTE SI ÚKLIDOVOU ZBRAŇ

 

S novou řadou vysavačů SHARK a parním čističem vám nabízíme výběr toho nejlepšího pro váš domov. Všechny používají ty nejlepší technologie, mají motorizovaný nástavec, který dokonale vysaje kočičí a psí chlupy z podlah, vyčistí nábytek a další. Použití typické technologie SHARK Lift-Away znamená, že produkty se mohou rychle přeměnit v přenosnou jednotku, což umožňuje rychlou a snadnou práci na schodech, pod nábytkem, u stěn. Pojďme se na to podívat takto – kamkoliv se dostane vaše dítě nebo chlupatý mazlíček, tak tam se nyní díky produktům Shark dostanete také.

SHARK TYČOVÝ VYSAVAČ NZ801EUT

Výkonný a všestranný vysavač, speciálně navržený pro majitele domácích mazlíčků, s designem 2v1 vám poskytuje tyčový; a ruční vysavač v jednom přístroji. Snadno vyčistěte celý domov, ať už jde váš mazlíček kamkoliv, na všech podlahách, površích a čalounění. Technologie Anti-hair wrap zajišťuje hladký chod jednotky, zatímco speciální filtr zachytí až 99,9 % alergenů a čistí vzduch během vysávání.

Zjistit více
SHARK BEZDRÁTOVÝ TYČOVÝ VYSAVAČ IZ201EUT

Shark bezdrátový tyčový vysavač je výkonný a bezdrátový tyčový a ruční vysavač 2v1, který si s sebou můžete vzít prakticky kamkoliv. Hlavice DuoClean usnadňuje přechod z koberců na tvrdé podlahy, zatímco dlouhá, flexibilní rukojeť dosáhne téměř kamkoliv. Díky technologii Anti-hair wrap proti namotávání chlupů a hypoalergenní technologii je ideální pro majitele domácích mazlíčků. Pohodlí doplňuje 40minutová provozní doba a navíc není potřeba ani sáčků na prach.

Užijte si úklid 2v1
SHARK PARNÍ MOP S6005

Vneste do své domácnosti čistící sílu páry bez chemikálií pomocí parního čističe Shark 2v1. Používejte jej jako mop k odstranění mastnoty, nečistot a skvrn na dlaždicích, kamenných podlahách a podlahách z tvrdého dřeva. Nebo vyjměte ruční jednotku a proveďte nejnáročnější úklidové práce ve vaší kuchyni, koupelně, nebo garáži.

Parní čištění

SPOKOJENOST UŽIVATELŮ:

 

Nikdy předtím jsem neměla možnost uklízet pod nábytkem, aniž bych se nemusela ohnout nebo padnout na kolena. Zbožňuji technologii Flexology, díky které je čištění jednodušší, rychlejší a opravdu kvalitní.

Maja ze Slovinska

Nesnáším, když uklízím, vypadá to leskle, nádherně to voní, ale pořád to ještě není ono. Proč? Protože po úklidu jsem obvykle musela znovu čistit výrobek, kterým jsem již čistila. Mám 2 psy a kočku, a to znamená hodně chlupů. Díky technologii anti-hair wrap je můj úklid rychlejší a chlupy jsou pryč.

Sonja ze Slovenska

Bydlení v domě se schody znamená, že potřebuji vysavač, který mohu snadno zvednout a pohybovat se po domě s lehkostí.  Vysavač SHARK během několika vteřin dokážu proměnit v ruční, což mi umožní vyčistit schody nebo pod nábytkem, aniž bych se zapotil. Doporučil bych ho každému.

Vlad z Rumunska

VYZKOUŠEJTE SÍLU SHARK PRODUKTŮ