Rovus 360 line

Rovus
řada 360

Clean anything

Uklidí
cokoliv.

Vyzkoušejte všechno.

Vacuum anything

Vysaje
cokoliv.

Vyzkoušejte všechno.

Pump anything

Nafoukne
cokoliv.

Vyzkoušejte všechno.

UMYJE, NAFOUKNE, VYSAJE. ZVLÁDNE COKOLIV.

Rovus 360 je důmyslně navržená řada vysoce výkonných systémů, které sdílejí stejnou baterii nebo hlavní jednotku.

  • BEZDRÁTOVÝ

  • PŘENOSNÝ

  • VÝKONNÝ

K POUŽITÍ KDYKOLI, KDEKOLI. S PŘÍSLUŠENSTVÍM, KTERÉ POTŘEBUJETE.

Hlavní jednotka a baterie s kapacitou 2000 mAh se připojí k sadě čistících, nafukovacích a vysávacích doplňků.

Společně tak poskytují sadu bezdrátových, výkonných a přenosných nástrojů, které vám zaručí nedocenitelnou flexibilitu, ať jste kdekoli: doma, venku nebo na cestách.

Anywhere

Čistící síla vysokotlaké vody, kdekoli ji potřebujete

Neuvěřitelná rychlost a snadné čištění s tímto bezdrátovým tlakovým čističem a 6m hadicí, která může čerpat vodu z láhve, kbelíku, řeky nebo jiného zdroje, doma nebo venku, kdekoli ho potřebujete. Výkonný motor poskytuje vodu o tlaku 20 barů, kterou můžete nasměrovat přímo na znečištěné místo. Součástí je nádržka na čistící prostředek pro ještě náročnější práce, které vyžadují důkladnější čištění.

3 690 Kč

Všestranný sací výkon ve vašich rukou

Ruční vysavač je kompaktní, výkonný a zaručuje až 30 minut používání na jedno nabití s čistým sacím výkonem 5 kPa. Ideální pro rychlé vysátí nečistot nebo každodenního nepořádku ve vašem domě. Bezdrátový ruční vysavač můžete použít kdekoli, kdykoli - doma, v autě, v garáži, v kanceláři nebo dokonce i v kempu.

590 Kč

Snadné napuštění a vypuštění vzduchu s kontrolou tlaku

Kompresor se používá spolu s hlavní jednotkou tlakového čističe Rovus 360 a je vhodný pro použití kdekoli a kdykoli potřebujete něco nafouknout či vypustit vzduch nebo přesně určit tlak, bez síťového napájení.

690 Kč

SPOKOJENOST ZÁKAZNÍKŮ

  • Líbí se mi, že ho můžu dát do batohu, když jedu autem na výlet na horské kolo, pak můžu kolo umýt u řeky nebo potoka. Takhle zůstane mé auto i kolo čisté.

  • Zažili jste už někdy dlouhou cestu autem s dětmi, které rádi v autě jí? Nepořádek a další drobky budou všude. No, teď už si s tím nemusím dělat starosti, protože ruční vysavač mám pořád v autě a můžu si ho tam nabít, když je baterie vybitá.

  • Kempuji celý svůj život a teď si můžu konečně nafouknout matraci na které spím, vysát stan a umýt ho, než vyrazím domů. A k tomu mi stačí láhev s vodou. Není potřeba žádné napájení.