Rovus 360 line

Rovus
řada 360

Clean anything

Uklidí
cokoliv.

Vyzkoušejte všechno.

Vacuum anything

Vysaje
cokoliv.

Vyzkoušejte všechno.

Pump anything

Nafoukne
cokoliv.

Vyzkoušejte všechno.

UMYJE, NAFOUKNE, VYSAJE COKOLIV. VYZKOUŠEJTE VŠECHNO.

Rovus 360 je důmyslně navržená řada vysoce výkonných systémů, které sdílejí stejnou baterii nebo hlavní jednotku.

  • BEZDRÁTOVÝ

  • PŘENOSNÝ

  • VÝKONNÝ

K POUŽITÍ KDYKOLI, KDEKOLI. S PŘÍSLUŠENSTVÍM, KTERÉ POTŘEBUJETE

Hlavní jednotka a baterie s kapacitou 2000 mAh se připojí k sadě čisticích, nafukovacích a vysávacích doplňků.

Společně poskytují sadu bezdrátových a přenosných nástrojů, které vám pomohou čistit, vysávat a nafukovat, ať jste kdekoli; venku nebo na cestách.

Anywhere

Čistící síla vysokotlaké vody, kdekoli ji potřebujete

Vylepšete mytí s tímto bezdrátovým tlakovým čističem a 6m hadicí, která může čerpat vodu z láhve, kbelíku, řeky nebo jiného zdroje, doma nebo venku, kdekoli ho potřebujete.. Výkonný motor poskytuje vodu o tlaku 20 barů, kterou můžete nasměrovat přímo na špinavé místo, s příslušenstvím a nádrží na mýdlo pro náročnější práce, které vyžadují důkladnější čištění.

Před slevou: 3 690 Kč

Nyní: 1 845 Kč

Všestranný sací výkon ve vašich rukou

Ruční vysavač je kompaktní, výkonný a zaručuje až 30 minut používání na jedno nabití s čistým sacím výkonem 5 kPa, což stačí pro rychlé vysátí nečistot nebo každodenního nepořádku ve vašem domě. Bezdrátový design znamená, že ho můžete použít, kdekoli si ho odnesete – doma, v autě, v garáži, v kanceláři nebo dokonce i v kempu.

Před slevou: 590 Kč

Nyní: 295 Kč

Snadné napuštění a vypuštění vzduchu s kontrolou tlaku

Kompresor se používá spolu s hlavní jednotkou tlakového čističe Rovus 360 a je vhodný pro použití kdekoli a kdykoli potřebujete něco nafouknout či vypustit vzduch nebo přesně určit tlak, bez síťového napájení.

Před slevou: 690 Kč

Nyní: 345 Kč

SPOKOJENOST ZÁKAZNÍKŮ

  • Líbí se mi, že ho můžu dát do batohu, když jedu autem na výlet na horské kolo, pak můžu kolo umýt u řeky nebo potoka. Takhle zůstane mé auto čisté.

  • Zažili jste už někdy dlouhou cestu s dětmi? Budou jíst, to víš, že budou. Nepořádek a další drobky budou všude. No, teď už si s tím nemusím dělat starosti, protože ruční vysavač mám pořád v autě a můžu si ho tam nabít, když je baterie vybitá.

  • Kempuji celý život a teď si můžu konečně nafouknout matraci, na které spím, vysát stan a umýt ho, než vyrazím domů. A k tomu mi stačí láhev s vodou. Není potřeba žádné napájení. Baterie dělá svou práci skvěle.