Rovus Nano Řada

Ochrání každý kout vaší domácnosti

Nano Line Product

Poznejte hloubkové čištění Nano síly

 

Inovativní řada Rovus Nano je dalším krokem v evoluci úklidu. Efektivní, ekologické produkty ušetří vaše peníze a vytvoří pro vás i vaši rodinu lepší, čistější a bezpečnější domov.

 
 
  • Eliminuje až 99,9% bakterií a virů

  • Ekologické

  • Ekonomické

 
 

Čtyři systémy, efektivní technologie a ta nejlepší čistící síla - Řada Rovus Nano nám umožňuje vytvořit zdravější, bezpečnější a příjemnější prostředí.

 
Nano pára

Nano částice jsou neviditelné oku, ale mohou být škodlivé. Vylepšená parní nano technologie využívá sílu přírody ke zničení 99,95 % of bakterií a virů. Díky nano velikosti ničí Rovus nano technologie částice snadno a efektivně je odstraňuje z materiálu. Eliminuje bakterie hlouběji, než jiné parní čističe.

Nano steam technologie

Nano pára

 
 
HEPA H13 filtrace

Skrytá nebezpečí vzduchu obklopující váš domov vyžadují plně efektivní 360 ° řešení. Vysoce kvalitní HEPA 13 filtr, který nabízí 99,95% účinnost a zachycuje i ty nejmenší nano částice, zatímco další antibakteriální úprava eliminuje neviditelné hrozby a vytváří bezpečnější domov.

Chraňte váš domov

HEPA H13 filtrace

 
 
 
Ionizace

Prach, bakterie, pyl, kouř a další alergeny jsou některé z částic, které najdete ve své domácnosti. Vytváření záporných iontů a vyřazování kladných iontů z oběhu vytváří bezpečnější prostředí. Rovus Nano řada produkuje nejvyšší kvalitu záporných iontů. Extrahuje vodík z proteinové skořápky viru a snadno je tak eliminuje bez použití chemických látek. Odstranění choroboplodných zárodků a alergenů 100% bezpečným, zdravým a ekologickým způsobem.

Vytvořte bezpečnější prostředí

Ionizace

 
 
UV-C světlo

Nano částice jsou všude, ve vzduchu, který dýcháme, na povrchu našeho nábytku a dokonce i v našich postelích. UV-C světlo hubí 99,9 % mikroorganismů při kontaktu, což eliminuje neviditelná nebezpečí ve vaší domácnosti. Vytvořte bezpečný domov bez virů a bakterií pro blaho vaší rodiny.

Spěte bez obav

UV-C světlo

 
 
 

Jste připraveni zažít veškeré výhody efektivní řady Rovus Nano?