V košíku nejsou žádné položky.

Vyzkoušejte

Staráme se o bezpečí našich zákazníků a zaměstnanců

Naše e-shopy, TV prodej a týmy doručování i prodejny jsou vzhůru!

 

Milí zákazníci,

Milujete nakupovaní na prodejnách? My taky! A moc rádi vás znovu uvidíme. Sice u toho budeme mít roušky, rukavice a budeme od sebe stát 2 metry, ale to nevadí. Skvělý servis se vám dostane i tak. U vstupu na vás bude čekat dezinfekce a pak už můžete vesele nakupovat. Ani se nemusíte bát vyzkoušet matrace, bude na nich jednorázový ochranný potah, všechno je zařízeno pro vaše bezpečí. Náš milý personál se vás již nemůže dočkat, aby vám poradil s výběrem těch ideálních lůžkovin, nádobí nebo pomocníků na úklid domácnosti.

 

Garance bezpečí

Provoz prodejen Dormeo a Topshop probíhá ve zvýšeném bezpečnostním režimu. Používáme obličejové roušky, pro zákazníky máme k dispozici desinfekci a jednorázové rukavice a dodržujeme rozestupy 2m. Personál pravidelně dodržuje všechna hygienická opatření. Dbáme pokynů Ministerstva zdravotnictví ČR.

 

Blahobyt a zdraví vás, našich zákazníků, i našich zaměstnanců jsou naší nejcennější prioritou. Jako vy, i my jsme tým, složený z maminek a tatínků, členů společnosti a lidí, co se snaží přizpůsobit se novému normálu jak jen se dá.

Víme, že těžké časy mohou v lidech odhalit to nejlepší - tak se snažíme kreativně najít nové způsoby, jak zůstat spojeni mezi sebou i s vámi. Jak už jistě víte, naše kamenné prodejny jsou otevřené. Jsme tu pro vás ale i online, na telefonu a přes mnoho dalších cest… a DORUČUJEME. Doručujeme bezpečně, a na prodejnách používáme veškeré hygienické opatření.

Dobrý spánek je extrémně důležitý pro náš psychický i fyzický zdravotní stav. Teď možná víc, než obvykle. Podporuje imunitu, přináší energii a napomáhá tělu vypořádat se se stresu plnými dny. Veškeré naše spánkové produkty tedy najdete  na priodejnách i online, kde se nachází i mnoho užitečných, cenných informací a článků, například rady, jak na správný spánek…

Spěte dobře a nikdy nepřestávejte snít. Jsme v tom společně.

Vaše Studio Moderna

 

CEO Jan Heere - Studio Moderna

Během posledních 27 let se Studio Moderna zavázalo dodávat produkty, které pomohou zlepšovat vaši pohodu, domov a životní styl..

V těchto nejistých časech se více než kdy jindy zaměřujeme na bezpečnost našich kolegů i zákazníků. Proto neustále zavádíme opatření doporučená naším interním výborem COVID-19, Světovou zdravotnickou organizací a vládními doporučeními, abychom se ujistili, že vám poskytujeme nejbezpečnější produkty a prostředí, kde je můžete zakoupit.

Většina našich týmů byla poslána pracovat z domu a pro zaměstnance, pro které to není možné, zajišťujeme, aby vám i nadále poskytovali ty nejlepší služby, ač byla přijata přísná bezpečnostní opatření.

Doporučení zůstat doma je nezbytné nejen pro naši ochranu a pro zabránění šíření viru, jde však i o příležitost, jak strávit více času s lidmi, které máme nejraději.

Ve společnosti Studio Moderna tvrdě pracujeme na přizpůsobení se novým okolnostem tím, že nabízíme nová řešení, která dodáme k vašim dveřím nejbezpečnějším způsobem.

Zaměřujeme veškeré své úsilí na přímé spotřebitelské kanály, naši telefonní operátoři jsou již připraveni pracovat z bezpečí svého domova a podnikáme všechny kroky, abychom nadále poskytovali nejlepší možnosti doručování až k vám domů.

Neváhejte se na nás obrátit s dotazy, které vás napadnou. Jsme tu pro vás chceme přispět k co nejlepší orientaci v této krizi covid-19.

Přeji vám i vašim blízkým zdraví a bezpečí!

#zustan doma

Jan Heere
CEO
Studio Moderna